Microsoft Surface Pro 7 – urządzenie do pracy i rozrywki

Nowa odsłona flagowego urządzenia ze stajni Microsoftu – mowa oczywiście o Microsoft Surface Pro 7 – wnosi do sprzętu wiele usprawnienie, a także dodaje rozwiązania, których zabrakło w wersjach poprzednich. 

Nowa odsłona flagowego urządzenia ze stajni Microsoftu - mowa oczywiście o Microsoft Surface Pro 7 - wnosi do sprzętu wiele usprawnienie, a także dodaje rozwiązania, których zabrakło w wersjach poprzednichUrządzenie 2w1 stworzone przez Giganta z Redmond od momentu zaprezentowania zdobyło wiele pochwał.

Microsoft Surface Pro 7 – odświeżony flagowiec dla wymagających

Microsoft wypuszczając na rynek model Surface Pro 7 najwidoczniej nie kierował się chęcią  stworzenia sprzętu, który zrewolucjonizuje branżę. W przypadku Microsoft Surface Pro 7 mamy do czynienia z udoskonaloną wersją poprzedniego modelu.

Nie oznacza to jednak, że nie warto się nowym urządzeniem Microsoftu interesować. Wręcz przeciwnie, wyposażony w procesory nowej generacji Intel Ice Lake notebook 2w1 jest niezwykle wydajnym sprzętem, który sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak również stanowiąc centrum domowej rozrywki.

Surface Pro 7 – jakość i elegancja

Notebook 2w1 ze stajni Microsoftu jest urządzeniem nie tylko wysoce wydajnym, ale również dobrze wyglądającym oraz wykonanym w wysokiej jakości.

Jedną z najbardziej zauważalnych nowości w wyglądzie urządzenia jest dodany port USB-C (więcej).

Obudowa Microsoft Surface Pro 7 nie uległa większej zmianie w stosunku do poprzednich odsłon. Niemniej jednak solidność wykonania stoi na wysokim poziomie, a sam charakter obudowy jest bardzo przyjemny.

Specyfikacja Microsoft Surface Pro 7

Flagowiec Microsoftu możemy nabyć w kilku różnych wariantach. Tak więc, do wyboru mamy procesory Intel od Core i3, aż po Core i7.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku pamięci RAM, gdzie skalować swój wybór możemy od pojemności 4 GB do 16 GB

Do głównych zalet Surface Pro 7 zaliczyć należy również długą żywotność baterii, a także wyświetlacz, na którym obraz jest niezwykle ostry.

Microsoft Surface Pro 7 jest urządzenie, które bez wątpienia zaspokoi potrzeby wielu użytkowników szukających wysokiej klasy urządzenia do pracy, a także przenośnego centrum rozrywki, które można zabrać ze sobą wszędzie bez najmniejszych problemów.

Obraz autorstwa microsoft.com