Mały laptop na biurowe możliwości

Na rynku notebooków urządzeń jest wiele. Jednak nie zawsze odpowiadają nam ich możliwości. Za mały dysk twardy albo niski RAM to jedne z podstawowych parametrów, które zniechęcają do zakupu małych modeli. Jak to mówią użytkownicy: lepiej kupić kobyłkę niż martwić się na zapas. Jednak nie każdy tak sądzi. Na rynku są notebooki, które mimo sowich małych rozmiarów nie posiadają za małych parametrów. 

Wiele z nich można dowolnie rozbudować. Dzięki czemu uzyskujemy całkiem dobry sprzęt na miarę swoich potrzeb. Sprawdź, w co warto zainwestować zanim kupić 15-calowca.

Mały rozmiar o wysokim banku pamięci

Dodatek w postaci przenośnego dysku do laptopa ma wiele zalet. Jednak w podróży wolimy ograniczać miejsce w bagażu. Zamiast przewodzić mnóstwo elektroniki warto zainwestować w Kuźniewski – HP EliteBook 850 G7 i cieszyć się dobrym dyskiem twardym. Jest on ta tyle stabilny, by pomieścić aż 256 GB danych. Różne aplikacje, pliki czy multimedia z powodzeniem zmieszczą się w tak małym sprzęcie. Kiedy robisz naprawdę zaawansowane projekty dysk twardy możesz rozbudować. Wolne miejsce pozwala na dołożenie dysku M.1. Możesz skusić się na dwa rodzaje typów. Wbudowany SSD, który będzie dbał o szybkość obsługi aplikacji. Drugi – HDD będzie odpowiadał za jego trwałość. Dzięki połączeniu dwóch, kompatybilnych podzespołów uzyskasz bardzo wzmocniony sprzęt.

Obsługa całego oprogramowania

Korzystanie z różnych aplikacji biurowych jest dziś normą. Systemy do zarządzania firmami dają Ci mnóstwo ważnych zalet m.in. dbają o porządek i ład w firmie. Nie można zapominać o przechowywaniu danych, które dbają o cały procesor. Bez pamięci RAM praca procesora Intel Core i5 10210U jest niemożliwa. Także praca karty graficznej byłaby bardzo utrudniona. Dzięki 8GB pamięci w HP EliteBook 850 G7 możemy liczyć na szybkość działania aplikacji. A czym szybszy dostęp, tym lepsza optymalizacji w pracy. Z uwagi na wysokość i priorytetowość zadań na określonych stanowiskach laptop HP EliteBook 850 G7 można powiększyć o dodatkową pamięć.