Lepsza jakość na wyciągnięcie ręki

Dzisiejsza sytuacja na rynku nowych technologii jednoznacznie pokazuje producentom, że produkcja standardowych komputerów nie pomoże w osiąganiu doskonałych wyników finansowych. Dzisiejszy użytkownik komputera oczekuje przede wszystkim dobrej jakości, ale także innowacyjności. Coraz części w pracy wykorzystuje się narzędzia, których nie było na świecie jeszcze kilka lat temu. Wprowadzając na rynek produkt, który uniemożliwia zastosowanie takich narzędzi, producent naraża się na brak klienteli. Wydaje się, że sytuację tą doskonale rozumie firma Microsoft. Słynąc z dostarczania produktów (zarówno jeżeli chodzi o elektronikę jak i oprogramowanie), stawia na wysokiej jakości sprzęt, który odnajdzie się w wielu sytuacjach. Świetnym przykładem jest nowy laptop wypuszczony przez tego producenta – Microsoft Surface Pro 7 (www.kuzniewski.pl).

Nowe spojrzenie na technologię

Microsoft Surface Pro 7 jest sprzętem hybrydowymCo jest częste w przypadku lini Microsoft Surface, Microsoft Surface Pro 7 jest sprzętem hybrydowym. Z wyglądu przypomina bardziej tablet, lecz dzięki interaktywnemu etui można dołączyć do niego także klawiaturę, co przemienia ten sprzęt w pełnoprawny laptop. Niewielki rozmiar (mniej niż 13 cali) oraz świetny wyświetlacz sprawiają, że dzięki temu komputerowi można pracować na najlepszych obrotach w każdych warunkach. Seria Microsoft Surface zawsze odznaczała się wydajnością. Wraz z premierą siódmej odsłony tego komputera, użytkownik może w jeszcze doskonalszy sposób wykorzystywać swój sprzęt w codziennej pracy i rozrywce.

Dane techniczne

Microsoft Surface Pro 7 jest tak ciekawym sprzętem nie tylko za sprawą innowacyjnych rozwiązań technicznych, ale także dzięki podzespołom, które zostały w nim użyte. Twórcy sprzętu połączyli nowe rozwiązania ze sprawdzonymi, przez co otrzymali produkt najwyższej klasy. Procesory Intel Core i5 oraz Intel Core i7 z serii Intel Coffee Lake stanowią doskonałą bazę do działania. Pamięć RAM osiągająca nawet 16 GB daje olbrzymie możliwości działania. Duża ilość pamięci ramowej (która także podlega specyfikacji według wyboru użytkownika) sprawia, że użytkownik może mieć dostęp do wszystkich danych w jednym miejscu.

Obraz autorstwa: www.microsoft.com