Lenovo V15 ADA – Ryzen, 15,6″ i SSD do zastosowań biurowych

Lenovo V15 ADA to budżetowa propozycja do zastosowań biurowych. Laptop zaprezentowany na rok 2020 przez światowego chińskiego producenta notebooków oferuje szereg udogodnień, zabezpieczeń oraz matową matrycę FHD. Notebook pracuje na zintegrowanej karcie graficznej, dlatego jest on przeznaczony do zadań wykorzystujących przeglądarkę, arkusze kalkulacyjne czy programy analityczne.

Lenovo V15 ADA – wysoka kultura pracy, elegancki design i wytrzymałość

Lenovo V15 ADA to laptop, którego w kilku słowach można scharakteryzować jako elegancki, cichy i wytrzymały

Lenovo V15 ADA to laptop, którego w kilku słowach można scharakteryzować jako elegancki, cichy i wytrzymały. Zastosowanie najnowszych mobilnych podzespołów od AMD (Ryzen 3/5 na polskim rynku), uszczuplonej obudowy oraz sprawdzonych materiałów pozwoliło stworzyć przenośny komputer idealny dla pracowników biurowych. Ekran o przekątnej 15,6 cala jest duży na tyle, aby umożliwiać pracę bez zewnętrznego monitora, jednocześnie nie przeszkadzając w trakcie podróży, gdy obsługujemy urządzenie „na kolanach”.

Dane do komputera wprowadzimy za pomocą klawiatury tradycyjnej, bloku numerycznego oraz touchpada. Zasilanie mobilnych komponentów zapewnia bateria o pojemności 30 Wh (5 godzin czasu pracy). Peryferia podłączymy łącząc się przez 1 port USB 2.0, 2 porty USB 3.1 Gen 1 i 1 port HDMI 1.4b. Do dyspozycji mamy też czytnik kart pamięci 4-w-1 – wykorzystamy go do odczytu kart MMC, SD, SDHC i SDXC (więcej: https://en.wikipedia.org/wiki/SD_card). Aby komunikować się z innymi członkami załogi przyda się złącze combo – jack mikrofonowy, kamerka 0,3MP z poprawionym focusem i adapter do AC.

W ramach zabezpieczenia możemy wykorzystać układ szyfrowania TPM z oprogramowaniem sprzętowym. Nie musimy martwić się o przypadkowe zalanie, bo otrzymujemy odporną na takie zdarzenia klawiaturę. Touchpad został pokryty tworzywem z opatentowanego materiału ochronnego Mylar. Wyświetlacz Lenovo V15 ADA dostępny jest w dwóch wersjach konfiguracyjnych: HD, anti-glare, z podświetleniem LED o jasności 220 nitów oraz FHD, anti-glare, z podświetleniem led o janości 220 nitów.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com