Lenovo ThinkBook 15 G2

Interesują Cię wszechstronne laptopy? Takie, które będzie można z powodzeniem użytkować w rozmaitych sytuacjach? Obecnie coraz więcej osób stawia na Lenovo ThinkBook 15 G2. Czy istotnie warto?

Czym wyróżnia się ten model?

Wydaje się, że zakup takiego właśnie sprzętu komputerowego będzie bardzo dobrym wyboremWydaje się, że zakup takiego właśnie sprzętu komputerowego będzie bardzo dobrym wyborem. Warto podkreślić, że Lenovo ThinkBook 15 G2 został naprawdę bardzo starannie wyprodukowany (https://www.kuzniewski.pl/k4971,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-15-g2.html). Marka jest znana na całym świecie i bardzo dobrze oceniana. Poza tym ten brand ma wieloletnie doświadczenie. Ten aspekt także zaś nie powinien być potraktowany po macoszemu. Okazuje się, że te laptopy są bardzo uniwersalne. Wszak mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko w firmach, przedsiębiorstwach (do użytku typowo biurowego). Na dodatek takie właśnie komputery przenośne są również często stosowane przez użytkowników w swoich prywatnych domach, mieszkaniach, w czasie podróży delegacyjnych itp. Czym jeszcze (poza rzecz jasna uniwersalnością) cechują się takie właśnie sprzęty? Na pewno warto zwrócić uwagę na konstrukcję. Z jednej strony jest ona relatywnie lekka. Ma to natomiast spore znaczenie chociażby w czasie wspomnianych już przez nas podróży służbowych. Z drugiej strony konstrukcja jest naprawdę wyjątkowo solidna i jednocześnie wytrzymała. Co więcej, została ona dodatkowo wzmocniona aluminium.

Warto zauważyć, że ten model od marki Lenovo (jest to zaś podmiot pochodzący z Azji) ma matrycę o przekątnej dokładnie 15,6. Na co jeszcze mogą liczyć Klienci? To bardzo wygodna, a na dodatek pełnowymiarowa klawiatura. Jeśli zatem często piszesz, to na pewno ten aspekt przypadnie Ci do gustu. Podobnie, jak to, że producenci wyposażyli ten sprzęt w duży oraz jednocześnie bardzo precyzyjny gładzik. Praca przy pomocy tego sprzętu jest szybka, dokładna i bezpieczna. Zastosowano bowiem układ szyfrujący TPM (https://pl.wikipedia.org/wiki/Trusted_Platform_Module), czy bardzo dobrze działający czytnik linii papilarnych itp.

Kawa zdjęcie autorstwa Racool_studio - pl.freepik.com