Kompaktowy laptop biznesowy nowej genracji – HP ProBook 445 G7

Skierowany do zadań biznesowych laptop HP ProBook 445 G7 (więcej) oferuje wydajny nowoczesny procesor oraz wyświetlacz o jasności rzędu 1000 nitów. Dodatkowo urządzenie wykonane jest z wytrzymałych materiałów i należy do rodziny urządzeń charakteryzujących się bezawaryjnością  i świetnym stosunkiem ceny do jakości.

HP ProBook 445 G7 – płynniejsza praca dzięki AMD Ryzen 4000

Jedną z głównych nowości, jakie znaleźć możemy w HP ProBook 445 G7 jest nowoczesny i wydajny procesor AMD Ryzen 4000Jedną z głównych nowości, jakie znaleźć możemy w HP ProBook 445 G7 jest nowoczesny i wydajny procesor AMD Ryzen 4000. Zapewniający jakościową pracę oraz energooszczędny procesor spod skrzydeł znanej firmy AMD zintegrowany został z układami graficznymi AMD Vega o zwiększonej wydajności.

Producent oddał w ręce użytkowników notebooka, którego nabyć można z dyskiem SSD PCIe NVMe o pojemności maksymalnie 512GB, z kolei oferowana pamięć podręczna RAM to jednostka DDR4-3200 do 16GB.

HP ProBook 445 G7 jest modelem, który stanowi interesującą alternatywę dla konkurencyjnych modeli biznesowych, jednocześnie zapewniając wysoką mobilność. Dzięki temu jest to laptop, który doskonale sprawdzi się w biurze, a za sprawą lekkiej i wytrzymałej obudowy pozwala także na pracę w podróży.

Wysokiej jakości rozwiązanie dla biznesu

Producent przewidział również możliwość, kiedy użytkownikowi  HP ProBook 445 G7 potrzeba będzie więcej pamięci RAM. Z tego też powodu, laptop posiada dwukanałowe gniazda SODIMM umożliwiające rozbudowę pamięci podręcznej.

Szereg usprawnień, które znalazły miejsce w przypadku nowego ProBooka 445 G7 znacząco wpływają na jego funkcjonalność. Ulepszony procesor, który znalazł się na wyposażeniu notebooka jest jednostką skierowaną głównie do rozwiązań biznesowych. Jak wcześniej wspomnieliśmy, mamy tutaj do czynienia z jednostką o maksymalnej wydajności, przy jednoczesnym stosowaniu energooszczędności.

HP ProBook 445 G7 dzięki szeregowi nowoczesnych rozwiązań z pewnością odnajdzie się na firmowych biurkach, stanowiąc funkcjonalny i zapewniający wysoki komfort pracy notebook. Za sprawą wykorzystanych w laptopie rozwiązań jest on dobrą alternatywą dla urządzeń droższych.

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com