Jaki laptop dla biznesu?

Zajmujesz się szeroko pojętym biznesem? Potrzebujesz sprzętu o solidnych parametrach? Chcesz dostosować sprzęt do swoich oczekiwań? Sprawdź, czy HP EliteBook 840 G6 jest laptopem odpowiednim (więcej). Poniżej krótki opis urządzenia do zadań specjalnych. 

 Obudowa HP EliteBook 840 G6 prawdę Ci powie

W modelu od HP nie jest ważny wygląd (dlatego opiszemy go na końcu)W modelu od HP nie jest ważny wygląd (dlatego opiszemy go na końcu). Laptop HP EliteBook 840 G6 posiada 3 najważniejsze elementy, które decydują o jego funkcjonowaniu. Jest to:

  • procesor,
  • pamięć,
  • dysk twardy.

Procesor

W HP EliteBook 840 G6 masz możliwość pracy na Intel Core piątej generacji. To dość praktycznych procesor o energooszczędnych cechach. Działanie Intel Core opiera się na częstotliwości 1600 do 3900 MHz. Cecha oszczędności energii HP EliteBook 840 G6 można łatwo dostrzec w pracy na pełnym ładowaniu. Gdy odłączymy ładowarkę od zasilania HP EliteBook 840 G6 potrafi funkcjonować do 12,5 godziny bez próśb o kontakt elektryczny.

Dysk twardy

Pozwala na przechowanie plików oraz aplikacji. Pojemny HP EliteBook 840 G6 ma pamięci pod dostatkiem. Fabryczna ilość wynosi 256 GB. Tak pojemny magazyn pozwala na wiele możliwości. Z HP EliteBook 840 G6 możesz mieć całe biuro pod ręką. Działanie tak duże magazynu koordynuje karta SDD. Za prawidłowości w działaniu odpowiada kontroler NVMe.

Pamięć

Odpowiada za uruchomianie programów oraz aplikacji. Pamięć na poziomie 8GB w HP EliteBook 840 G6 działa płynnie. Jednak, gdy mają Państwo niezwykle rozbudowane aplikacje do obsługi biura można pamięć RAM dowolnie poszerzyć. Dodatkowy, wolny bank pamięci pozwala na dokładkę aż 32 GB. 

Wygląd urządzenia – klasyka ponad miarę

Kolorystyka oraz obudowa jest niezwykle funkcjonalna. Laptop HP EliteBook 840 G6 oznacza metaliczny połysk połączony z szarością. Po otwarciu klapy HP EliteBook 840 G6 widzimy czarno-białą przestrzeń roboczą. Górną część HP EliteBook 840 G6 zajmuje czarna matryca o przekątnej 15,6 cala. Dolna część HP EliteBook 840 G6 to przestrzeń czarnej klawiatury i szarego touchpada w metalicznej otoczce.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com