HP ProBook 650 G8 dostępny z układem szyfrowania TPM

HP ProBook 650 G8 stanowi funkcjonalne rozwiązanie dla każdego użytkownika (o czym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/ k5026,laptopy-hp-probook- probook-650-probook-650-g8. html). Sprawdza się on w biznesie i pracy zdalnej. Ten wyżej wymieniony, zaawansowany technologicznie notebook posiada 15,6-calowy ekran. Odtwarza on obraz w rozdzielczości Full HD. Matryca szerokokątna IPS zapewnia dobre warunki widzenia. Na pokładzie występują wydajne procesory od Intel Core Tiger Lake. Urządzenie wyposażone jest 8 GB oraz 16 GB pamięci RAM. Co ważne, można ją rozbudować do nawet 64 GB RAM, jeśli użytkownik tak zadecyduje.

HP ProBook 650 G8 do profesjonalnych rozwiązań biznesowych

HP ProBook 650 G8 stanowi funkcjonalne rozwiązanie dla każdego użytkownikaNa pokładzie urządzenia znajduje się dysk M.2. W tym komputerze dostępny jest również zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics. W innej konfiguracji użytkownik ma do czynienia z kartą od Intel Iris Xe Graphics. Jeszcze w kolejnej konfiguracji można spotkać na pokładzie układ graficzny NVIDIA GeForce MX450. Opcjonalnie użytkownik może doposażyć ten sprzęt w modem na paśmie LTE. Na pokładzie komputera znajduje się mocny, czterordzeniowy procesor. Windows 10 Professional zapewnia optymalną pracę, na bieżąco jest on aktualizowany i dostosowywany do potrzeb użytkowników i nowoczesnych aplikacji, oprogramowań.

Modele tej linii wyróżniają się dobrą specyfikacją, wyposażone są w energooszczędny procesor. Litowo-jonowa bateria może wytrzymać do nawet 760 nieprzerwanej pracy. Komputer ten wyposażony jest 3 komory baterii. W urządzeniu tym wbudowana jest kamerka 0,92 MPix, za pomocą której można połączyć się z klientami i pracownikami, poprzez zdalne łączenie. Matowa matryca dobrze się kojarzy w biznesowych urządzeniach. Przede wszystkim nie pozostawia ona smug, śladów palców oraz widocznych zanieczyszczeń. Taka matryca pozwala pracować w pełni profesjonalnie i komfortowo. Na pokładzie komputera znajduje się:

  • czytnik linii papilarnych, które pozwalają się łączyć jednym ruchem,
  • wzmocniona konstrukcyjnie obudowa, chroniona przed uszkodzeniem,
  • układ szyfrowania Trusted Platform Module, który pozwala chronić dane.
Do domu - obraz autorstwa freepik - pl.freepik.com