HP ProBook 640 G8 – ergonomiczny, wydajny i poręczny

HP ProBook 640 G8 łączy w sobie wszystko co potrzeba do prowadzenia nowoczesnego biznesu (www.kuzniewski.pl). Posiada on najnowszy system Windows 10 Professional, z pomocą którego można radzić sobie z zaawansowanymi programami. Na pokładzie komputera znajdują się wysokiej jakości podzespoły. HP ProBook 640 G8 jest nowoczesnym notebookiem, który współdzieli obudowę z serią 440. Ma on na wyposażeniu matrycę o przekątnej wynoszącej 14 cali.

Procesory od Intel Core Tiger Lake zapewniają dużą efektywność i elastyczność pracy. Matryca IPS daje szerokie kąty widzenia, co wpływa pozytywnie na komfort widzenia. Na notebooku można mieć nawet do 64 GB pamięci RAM. Jednak w standardzie jest jej 8 GB bądź 16 GB, zależne jest to od danej konfiguracji. Na pokładzie znajduje się dysk M.2. Oprócz niego występuje zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics bądź karta Intel Iris Xe Graphics. W innej konfiguracji dostępna jest natomiast wysokiej jakości karta NVIDIA GeForce MX450.

HP ProBook 640 G8 dostępny z modelem LTE

W poszczególnych zestawieniach konfiguracyjnych dostępny jest modem o paśmie LTE. Oprócz niego znajduje się tam złącze Thunderbolt. Ekran obsługiwany jest przez rozdzielczość w wariancie Full HD. Komputer ten obsługuje 4 porty, do zewnętrznego łączenia z innymi urządzeniami. HP ProBook 640 G8 waży mniej niż 1,5 kilograma, dlatego z łatwością można go przenosić do pracy zdalnej i w podróż biznesową. Na pokładzie komputera znajdują się następujące udogodnienia:

  • WLAN,
  • port Bluetooth,
  • modem LTE,
  • HDMI,
  • układ szyfrowania TPM.

Czytnik linii papilarnych dostępny na urządzeniu jest bardzo ergonomiczny. Pozwala on w szybkim czasie łączyć się z komputerem. Co ważne, żadna niepowołana osoba nie może połączyć się z systemem. Jest tu dostępny również czytnik Smart Card. Czytnik ten dobrze radzi sobie z obsługą inteligentnych kart. Czytnik ten zlokalizowany jest w miejscu, które nie przeszkadza w użytkowaniu komputera. Mianowicie znajduje się on z bocznej strony obudowy, a sama karta przypomina klasyczną kartę płatniczą.

Człowiek - nakaridore - pl.freepik.com