Ekranowy zawrót głowy, czyli laptop Dell Latitude 9510 2-in-1

Szukając laptopa do biura, nic nie przykuje naszej uwagi tak bardzo jak to połączenie laptopa z dotykowym tabletem. Mowa o niczym innym, jak o Dell Latitude 9510 2-in-1 (https://www.kuzniewski.pl/k4803,laptopy-dell-latitude-latitude-9510-2-in-1.html). Co w nim jest takiego, że jest jedną z lepszych propozycji dla ludzi, którzy szukają sprzętu do biznesu? Postaramy się przybliżyć to poniżej.

Fantastyczny wygląd

Obudowa Dell Latitude 9510 2-in-1 została wykonana w całości z aluminiumObudowa Dell Latitude 9510 2-in-1 została wykonana w całości z aluminium. Daje to zdecydowanie ciekawy design wyróżniający się na rynku. Kolejną zaletą jest grubość, która nie przekracza 17 mm, co jest doskonałym wynikiem, a laptop zmieści się w każde miejsce. Dopełnia to niewielka waga w granicach 2 kg. Dzięki temu będzie pasować do teczki każdego biznesmena, który ceni sobie ergonomię sprzętu. Mówiąc o wyglądzie, nie można zapomnieć o jego wąskich ramkach, które optycznie powiększają powierzchnię ekranu, co przekłada się na zwiększenie jakości wyświetlanego obrazu.

Jak to wygląda od kuchni

W swoim nowym modelu, Dell zaproponował całą gammę udogodnień. Laptop wyposażono w matrycę o przekątnej 15,6″ cala oraz rozdzielczości FullHD z różnymi kątami widzenia daje doskonałą ostrość i jakość, a w połączeniu z jasnością na poziomie 400 nitów, także wsparcie technologii HDR. Mówiąc o ekranie, nie można zapomnieć, że zewnętrzny panel dotykowy został zabezpieczony przed uszkodzeniami szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass. Przechodząc do wnętrza, należy zacząć od serca, czyli procesora. W Dell Latitude 9510 2-in-1 pracować będzie procesor Intel Comet Lake-U, który można wybrać cztero lub sześciordzeniowy. Na renderowanie grafiki pracować będzie zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics. Z kolei na wyposażeniu znajdziemy również 16 GB pamięci RAM LPDDR3, której takowanie wynosi 2133 MHz oraz szybki dysk SSD o pojemności 1 TB. Całość dopełnia szeroki wachlarz komunikacyjny, a w tym:

  • Modem 4G lub 5G w zależności od wyboru
  • Wi-Fi 6 generacji
  • Bluetooth 5.0
  • 2 porty Thunderbolt 3.0
  • HDMI 2.0
  • USB typu A
  • Czytnik kart SD oraz Smart Card
  • Złącze mikrofonowo-słuchawkowe.

Rzeczą wartą uwagi, będą także wprowadzone zabezpieczenia jak czytnik linii papilarnych, kamera z funkcją Windows Hello, szyfrowanie w standardzie Class 35, moduł TPM 2.0. Całość nadzoruje specjalne oprogramowanie nadzorujące bezpieczeństwo użytkownika.

Wytrzymały jak maratończyk

Zaletą w aspekcie biznesowym jest również czas pracy baterii. Baterie występują w dwóch wariantach:

  • 52 Wh
  • 88 Wh.

W obydwu zastosowano technologię szybkiego ładowania, co w najpojemniejszej wersji daje 35% w 20 minut, a czas pracy na jednym ładowaniu wydłuża do nawet 30 godzin. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które często pracują w podróży.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com