Dodatki w HP EliteBook 850 G6 o których nie warto zapomnieć

Spotkałeś się z HP EliteBook 850 G6 w swoim sklepie? Jeśli nigdy, nie słyszałeś o tym modelu to zapraszam do zapoznania się z krótką charakterystyką. W tym artykule opiszemy wygląd laptopa oraz jego podstawowe parametry. 

Jak wygląda obudowa?

Spotkałeś się z HP EliteBook 850 G6 w swoim sklepie? Gdy patrzymy na górną część laptopa HP EliteBook 850 G6 nie zauważymy nic nadzwyczajnego. Kolorystyka HP EliteBook 850 G6 w odcieniu szarości o metalicznym połysku. Na środku logo producenta i to tyle. Po otwarciu górnej klapy ukazuje się ekran z czarnym obramowaniem. Dolna część robocza posiada czarną klawiaturę na szarym tle w kolorze górnej części zabudowy. Kolor touchpada jest identycznym odcieniu szarości.

Podsumowując: HP EliteBook 850 G6 odznacza się dość klasyczną kolorystką. Jest niezwykle elegancji. Połączenie metalicznego połysku dodaje klasy.

Jaki rodzaj ekranu ma HP EliteBook 850 G6 ?

Na górną cześć ekranu składa się matryca o przekątnej 15,6 cala. Wielkość HP EliteBook 850 G6 można wliczać do standardowego typu ekranów. Rozdzielczość w granicach 1920 x1080 nie męczy wzroku. Za komfort podczas pracy na ekranie odpowiada matowa matryca. Dodatkiem w HP EliteBook 850 G6 stanowi jakość ekranu w formacie Full HD.

Co kryją boczne paski obudowy?

Temu akapitowi poświęcimy nieco więcej uwagi. W HP EliteBook 850 G6 w bocznych budowach mamy kilkanaście rodzajów złącz.

Po prawej oraz lewej stronie znajduje się:

  • Wejście HDMI – do podpięcia ekranu telewizora np. do oglądania prezentacji w dziale.
  • Wejście na słuchawki – do słuchania ulubionej muzyki bez świadków lub w celu odcięcia się od hałasu biura.
  • Wejście USB – w liczbie 3 portów. Format 3.0 pozwala na podpięcie dowolnych urządzeń w celu ładowania lub przesyłania plików multimedialnych.
  • Wlot do stacji dokującej – w celu działania urządzeń bezprzewodowych np słuchawek.
  • Jak długo HP EliteBook 850 G6 działa bez ładowania?

Wg. zapewnień producenta służbowy HP EliteBook 850 G6 działa do 12,5 godziny na pełnym ładowaniu. Dzięki czemu laptop HP EliteBook 850 G6 to idealny sprzęt do pracy w terenie. 

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com