Czy warto kupić Dell XPS 15 9500?

Chcesz wybrać bardzo porządny komputer do pracy? Interesują Cię wyłącznie modele przenośne? Może zatem warto postawić na Dell XPS 15 9500 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4785,laptopy-dell-xps-xps-15-xps-15-9500.html)? Dlaczego jest to coraz popularniejsza opcja?

Co warto wiedzieć o tym modelu?

Model Dell XPS 15 9500 cechuje się między innymi bardzo wysoką jakościąModel Dell XPS 15 9500 cechuje się między innymi bardzo wysoką jakością. Chcesz zaś kupić wyłącznie porządne komputery tego właśnie konkretnego typu? Aktualnie coraz więcej osób stawia zatem na tego producenta. Jest to jednak normalne, ponieważ takie akcesoria zostały wykonane z porządnych materiałów. W swojej pracy zależy Ci na tym, by działać szybko, sprawnie i niezawodnie? W takiej sytuacji ten właśnie sprzęt powinien przypaść Ci do gustu. Należy podkreślić, że Dell XPS 15 9500 ma obudowę wykonaną z bardzo solidnego aluminium. W porównaniu do poprzednich wersji, zmianie uległa lokalizacja na przykład głośników.

Jak to jest biorąc pod uwagę ekran? Bez żadnego kłopotu można kupić model mający przekątną wynoszącą dokładnie 15,4 cala. Warto podkreślić, że ekran ma teraz (w przypadku tej odświeżonej wersji) proporcje wynoszące dokładnie 16:10. Z kolei rozdzielczość to zaś 1920×1200 (WUXGA). To jednak nie jedyna alternatywa. Można też zdecydować się bowiem na wariant 3840×2400 (WQUXGA). Teraz przejdźmy do wydajności. Okazuje się, że w przypadku tego modelu jest ona na bardzo wysokim poziomie. Nie może być jednak inaczej, skoro zostały zastosowane procesory Intel Core 10. generacji. Klienci mogą liczyć nawet na 64 GB RAM, czy dwa dyski M.2 NVMe. Jeśli zaś chodzi o grafikę, to zastosowano tutaj Intel UHD Graphics. Do wyboru jest też NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB GDDR6 Max-Q.

Co jeszcze jest do dyspozycji Klientów? To dwa porty USB-C. Warto zaś w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że obsługują one Thunderbolt 3. Poza tym na wyposażeniu tego sprzętu znajduje się jeden port USB-C z obsługą Display Port. To nie wszystko. Można bowiem skorzystać z gniazda słuchawkowego oraz czytnika kart SD.

Muzyka wayhomestudio - pl.freepik.com